Nieoperacyjny lifting twarzy nićmi

Chociaż starzenie się jest procesem nieuchronnym, wcale nie musimy godzić się z utratą jędrności skóry i pojawianiem się kolejnych zmarszczek. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z użyciem nici liftingujących, które są świetną alternatywą dla inwazyjnego operacyjnego liftingu twarzy.

Czym jest nieoperacyjny lifting twarzy nićmi?

To nowa, innowacyjna, niechirurgiczna technika odmładzania twarzy charakteryzująca się krótkim okresem rekonwalescencji. Pozwala uzyskać efekt chirurgicznego liftingu twarzy bez konieczności przeprowadzenia tak inwazyjnego zabiegu. Rezultat jest widoczny bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

Komu polecany jest zabieg z użyciem nici?

Zabieg polecany jest osobom borykającm się z wiotkością owalu twarzy, opadającymi policzkami, wyraźnym fałdem nosowo –wargowym, rowkiem policzkowo – jarzmowym, liniami marionetki, fałdami skóry na policzku oraz wiotką tkanką twarzy powodująca opadanie jej owalu.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Dzięki tej minimalnie inwazyjnej procedurze następuje obudowanie nici nowymi tkankami łącznymi, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i gładsza, owal twarzy dyskretnie się podnosi i następuje delikatny lifting skóry. Ta nowa i delikatna metoda nie pozostawia żadnych ran ani blizn. Ryzyko wystąpienia bolesności po zabiegu jest bardzo niskie a rezultat jest widoczny bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Czas rekonwalescencji po zabiegu trwa do 14 dni.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Nici zostają wchłonięte po upływie pewnego czasu zależnego do ich typu. Efekty są widoczne przez dłuższy okres.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa do 60 minut.