O nas

Piękno na wyciągnięcie ręki

Profesjonalizm, doświadczenie i pasja to nasza domena. Wierzymy, że poprawa wyglądu to coś więcej niż tylko powierzchowna zmiana, to podniesienie jakości życia, samopoczucia a często też odkrycie swojej wartości na nowo. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które pacjenci cenią zarówno za profesjonalizm i doskonałe efekty zabiegowe jak i indywidualne, uważne podejście w wyjątkowo komfortowej atmosferze.

Sercem naszej Kliniki są ludzie, to na nich skupiamy nasza uwagę, uważnie i ze starannością wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów i ze starannością dobieramy zgrany zespół profesjonalistów.

Naszym najważniejszym filarem jest wysoko wykwalifikowany zespół medyczny z niezwykle bogatym doświadczeniem, otaczający troską każdego pacjenta. To dzięki niemu w Klinice panuje wyjątkowa atmosfera bezpieczeństwa, intymności i komfortu.

dr n. zdr. Elżbieta Młyńska-Krajewska i dr hab. n.med. Andrzej Krajewski

To co również nas wyróżnia to lokalizacje naszych klinik. Pierwsza w Kołobrzegu, w prestiżowym paśmie uzdrowiskowym brzegu Bałtyku, w bezpośrednim sąsiedztwie parku przyrodniczego, która kojąco wpływa na zmysły i sprzyja spokojnej i przyjemnej rekonwalescencji wtedy kiedy jest ona potrzebna. Druga, komfortowa w Rzęskowie, gdzie Pacjent może odpocząć w otoczeniu zieleni i dużej przestrzeni ogrodu, gdzie jest nie tylko spokój, ale też możliwość relaksu pooperacyjnego.

Najnowsza i bogata wiedza medyczna, ciągły rozwój i wyjątkowa atmosfera to wynik wieloletniej pracy i dokładania wszelkich starań założycieli Klinik – Państwa Krajewskich, którzy ogromną wagę przywiązują do pogłębiania wiedzy zespołu, podnoszenia kwalifikacji, indywidualnego podejścia do potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz doboru najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych terapii.

Oferta doskonale dopasowana do realnych i aktualnych potrzeb pacjentów oraz dbałość o szczegóły wynikają z naszej pełnej świadomości tego, iż rezultaty zabiegowe są dla pacjentów równie ważne jak komfort i dobre samopoczucie począwszy od pierwszego kontaktu z recepcja aż po opiekę pozabiegową. Ogromne zaufanie jakim darzą nas pacjenci i ich satysfakcja są naszymi największymi wartościami.

Nasz zespół to nasza duma

Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz fantastyczne rezultaty. Współpracujemy z wybitnymi lekarzami
Poznaj naszych specjalistów