Biostymulacja – Terapia Aminokwasowa

To niezwykła terapia przeciwstarzeniowa wyróżniająca się wielokierunkowym działaniem. Jej sekret tkwi w unikalnym składzie opatentowanej sekwencji aminokwasów w połączeniu z kwasem hialuronowym, dzięki któremu skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu i elastyny. Efekt? Lifting, nawilżenie, rozjaśnienie skóry oraz odzyskanie naturalnych rysów, jędrności i młodzieńczego blasku.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zmarszczki, cienie pod oczami, odwodnienie skóry twarzy i szyi, wiotkość skóry, szara cera bez blasku.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zabieg przynosi nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne i wygładzenie drobnych zmarszczek. Redukuje wiotkość skóry, poprawiając jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Skóra staje się zagęszczona, następuje poprawa owalu twarzy, regeneracja skóry, rozświetlenie i przywrócenie blasku. Doskonale sprawdza się w odmłodzeniu okolicy oka: rozjaśnieniu, redukcji cieni pod oczami i zmarszczek.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny oraz napięcie skóry są widoczne natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać gdyż „przebudowa” kolagenowa rozpoczyna się po około 3-4 tygodniach. Ostateczny efekt terapii uzyskamy więc po około miesiącu jej zakończenia i będzie się on utrzymywał nawet ponad 6 miesięcy. Rekomendowana jest seria min. 3 zabiegów.

Ile trwa zabieg?

Zabieg trwa ok. 30-45 minut.