JALUPRO®

Aby skutecznie spowolnić proces starzenia się skóry i przywrócić jej naturalne piękno, sprężystość i zdrowy koloryt należy wspierać jej procesy metaboliczne i komórkowe. W myśl tej zasady powstała Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART – JALUPRO® w postaci innowacyjnych preparatów przeznaczonych do zabiegów iniekcyjnych.

W czym tkwi sekret JALUPRO®?

Zabieg preparatem Jalupro® poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia.
To zasługa funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach Jalupro®: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny w połączeniu z nieusieciowanym, mało i wielkocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Aminokwasy są jedynym substratem niezbędnym do inicjowania syntezy kolagenu, dlatego tak istotna jest obecność w Jalupro® kluczowych 4 aminokwasów w ściśle określonej ilości i proporcji.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Wiotkość skóry, delikatne zmarszczki, utrata jędrności, starzenie i foto starzenie, suchość skóry, zasinienia, zmarszczki i wiotkość w okolicy oczu, szarość, brak blasku i zmiany pigmentacyjne, rozstępy a także blizny potrądzikowe i zanikowe.

Na jakie obszary może być stosowany preparat?

Cała twarz wraz z najdelikatniejszą okolicą oczu (górna i dolna powieka), szyja, dekolt, powierzchnia grzbietowa dłoni, ramiona, wszystkie obszary ciała dotknięte wymienionymi wskazaniami (brzuch, uda, okolice kolan, itd.)

Jakich rezultatów możemy się spodziewać?

Zabieg Jalupro przynosi efekt liftingu, ujędrnienia, zagęszczenia i głębokiego nawilżenia skóry. Wygładza drobne zmarszczki, redukuje cienie i zasinienia wokół oczu. Zabieg można również stosować w celu redukcji rozstępów i blizn.

Kiedy widać efekty i jak długo się utrzymują?

Efekty pojawiają się niemal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.