TOP zabiegów regenerujących skórę po lecie

Kochamy korzystać z uroków lata, ale niestety nasza skóra nie lubi tego okresu. Dlaczego? To właśnie latem narażamy ją szczególnie na działanie szkodliwych promieni słonecznych, przez co pogarsza się jej kondycja. Dlatego po lecie należy ją zregenerować! Przeczytaj, jakie zabiegi odbudowujące, nawilżające i niwelujące zmarszczki oraz przebarwienia poleca dr Elżbieta Młyńska-Krajewska z Klinik Krajewscy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna w Kołobrzegu i Rzęskowie. Twoja skóra ich potrzebuje!

Lato to trudny czas dla skóry. Opalanie, słona woda, gorące temperatury i brak dostarczania odpowiedniej ilości wody od wewnątrz, to czynniki, które powodują, że po wakacjach zauważamy, że skóra potrzebuje silnej stymulacji do odnowy. Na szczęście korzystając z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, możemy skutecznie poprawić jej kondycję! Dla każdego typu skóry znajdzie się najlepsza metoda, należy tylko skorzystać z fachowej porady eksperta.

Pobudzaj skórę do odnowy, dzięki nowoczesnym technologiom!

– Po lecie skóra potrzebuje silnej regeneracji – potwierdza dr Młyńska-Krajewska. – Aby doprowadzić do jej głębokiej przebudowy, polecam najnowocześniejsze zabiegi laserowe dostępne w naszych klinikach. Kiedy nasłonecznienie nie jest już tak duże, laser frakcyjny CO2 Fraxis, będzie doskonałym rozwiązaniem do stymulacji naturalnych procesów odnowy skóry, a przez to poprawy jej kondycji. Laser ten wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry, przez co dochodzi do jej intensywnej odbudowy i pobudzenia wytwarzania nowego kolagenu i elastyny – tłumaczy dr E. M-K. Dzięki zabiegowi skóra będzie wyglądała młodziej: ulegnie przebudowie, zmarszczki zostaną zredukowane, a przebarwienia staną się mniejsze.

Dr Elżbieta Młyńska-Krajewska swoim pacjentkom poleca również zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, który doskonale sprawdza się w przypadku liftingu, odmłodzenia, poprawy napięcia skóry i redukcji zmarszczek. Zabieg w wyniku generowania kontrolowanych przegrzań, doprowadza do regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych.

Korzystaj z biostymulatora i wypełniacza w jednym zabiegu

– Jeśli moim pacjentkom zależy na zwiększeniu elastyczności skóry i wygładzeniu zmarszczek po lecie, proponuje im zabieg, który będzie w naturalny sposób stymulował twoją skórę do odnowy. – Nowy stymulator tkankowy Etrebelle to produkt dający podwójne korzyści, to zatem doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób, które chcą uzyskać jak najlepsze efekty, przy mniejszej ilości zabiegów.  Z jednej strony stymuluje produkcję nowego kolagenu, a z drugiej jednocześnie daje natychmiastowy efekt wypełniający. Po zabiegu kondycja skóry ulega poprawie, a efekt narasta w czasie. Twarz staje się odmłodzona i gładsza – tłumaczy dr E. M-K.

Nawilżaj i wzmacniaj skórę

Wyjątkową dawkę nawilżenia skóry gwarantuje natomiast oferowany w klinikach zabieg Jalupro® Super Hydro. To produkt, który zawiera unikalną formułę dwóch molekuł kwasu hialuronowego, kompleks 7 aminokwasów oraz 3 peptydy. Ten skład to samo dobro dla skóry! Dzięki zabiegowi dochodzi do jej długotrwałego nawilżenia i zahamowania niekorzystnego procesu glikacji kolagenu. W efekcie skóra odzyskuje blask i energię, staje się bardziej napięta i nawilżona, a kontury twarzy stają się bardziej wyraziste.

Korzystaj z potencjału swojego organizmu!

– Niezmienną popularnością wśród naszych pacjentek, zarówno po lecie, jak i w każdym innym okresie roku, cieszą się zabiegi z wykorzystaniem dobroczynnych komórek macierzystych CGF, które pobiera się z własnej krwi pacjenta. Zabieg stosuje się w celu intensywnej regeneracji skóry i widocznej poprawy jej kondycji. To prawdziwa perełka, dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i ceniących sobie naturalne efekty – poleca dr E. M-K.