Timexpert Lift(IN)

W żadnym obszarze ludzkiego ciała procesy starzenia nie wywołują tak zauważalnych zmian, jak w obrębie twarzy. Starzenie powoduje zmniejszenie grubości naskórka i zwiotczenie tkanki i w konsekwencji utratę harmonii rysów, zmianę mimiki i wyrazu twarzy.

Czym jest zabieg Timexpert Lift(IN)?

Timexpert Lift(IN) to zabieg pielęgnacyjny od Germaine de Capuccinni, którego bardzo istotnym elementem jest liftingujący masaż twarzy. Dzięki połączeniu składników aktywnych ze specjalnie opracowaną techniką stymulacji mięśni zapewnia widoczne rezultaty już od pierwszej sesji.

To nowa koncepcja ujędrniania, która naśladując chirurgiczny lifting, koncentruje się na 3 elementach: UNIESIENIU, WYPEŁNIENIU I POPRAWIE NAPIĘCIA SKÓRY.

Celem zabiegu jest wzmocnienie i zagęszczenie skóry. Sekretem linii jest innowacyjna substancja V-Matrix, zaprogramowana aby działać od wewnątrz. Jej zadaniem jest uzyskanie bardziej zwartej struktury skóry poprzez wspomaganie syntezy włókien podporowych i elastycznych. Dodatkowym elementem jest zwiększenie produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, który zapewni nam efekt wypełnienia i nawilżenia.

Jak wygląda zabieg Timexpert Lift(IN)?

Działanie zabiegu skoncentrowane jest na trzech podstawowych kierunkach odmłodzenia skóry: poprawie objętości, liftingu wertykalnym i liftingu bocznym. Kolagen tworzy trójwymiarową siatkę napinającą, natomiast kwas hialuronowy przywraca odpowiednie nawilżenie i wypełnienie skóry. Do zabiegu stosuje się specjalny masaż DEFINELIFT, który „rzeźbi” twarz, szyję i dekolt precyzyjnymi ruchami, intensywnie modelując i poprawiając owal twarzy. Specjalna technika masażu oparta jest na doskonałej znajomości anatomii twarzy. Masaż pozwala zwiększyć i przedłużyć efekty liftingu.

Jakie efekty daje zabieg Timexpert Lift(IN)?

Zabieg daje kosmetyczny efekt liftingu z jednoczesnym działaniem ujędrniającym. Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest bardziej elastyczna i napięta. Zmarszczki stają się mniej widoczne. Twarz nabiera objętości, a owal jest bardziej uniesiony.