Hydracure

Odwodnienie skóry, nawet w przypadku cer bardzo młodych, jest jednym z głównych czynników, które powodują, że skóra staje się bardziej podatna na stres tlenowy i przedwczesne starzenie. Proces utraty wody wzmaga się z upływem lat. Odwodnienie jest odczuwalne jako napięcie oraz dyskomfort.

Skóra łatwo ulega podrażnieniom, często ma szary odcień, pojawiają się na niej drobne zmarszczki. Tylko silnie nawilżające zabiegi mogą ten proces zatrzymać.

Zabieg Hydracure ma za zadanie przywrócić skórze jej własne zdolności zatrzymywania wody. Skóra „budzi się” i staje się bardziej podatna na wchłanianie. Pozwala zmniejszyć oznaki starzenia się charakterystyczne dla skóry odwodnionej. Zabieg odświeża i dodaje delikatności.

Polecany dla osób w każdym wieku w okresie nasilonego stresu, a także dla ochrony przed sezonowymi zmianami klimatycznymi. Zawiera formuły oparte na kwasie hialuronowym o dużym, średnim i małym ciężarze właściwym, wulkanicznej wodzie termalnej, mikrogąbkach z ceramidami i kwasem mlekowym oraz naturalnych emolientach.