ZESPÓŁ

 

LEKARZE

Dr n. med. Andrzej Krajewski

ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1984r. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskał w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej w Gdańsku.  Od  1999 r. jest  ordynatorem Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, powstałego z jego inicjatywy.
Dr Andrzej Krajewski jest od wielu lat Konsultantem Wojewódzkim w zakresie chirurgii plastycznej, sprawując nadzór nad tą dziedziną w województwie zachodniopomorskim. Jest również Prezesem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Dr n. med. Andrzej Krajewski od wielu lat działa na polu chirurgii plastycznej i estetycznej: przeprowadza operacje podniesienia piersi, liposukcji czy korekty powiek, wykonuje także zabiegi abdominoplastyki, liftingu twarzy i szyi czy powiększania piersi i pośladków przeszczepem. Pacjentom oferuje także zabiegi endoskopowego podnoszenia czoła czy bezoperacyjnego podwieszania twarzy przy pomocy nici Silhouette. Dr Krajewski nie ogranicza się jednak do poprawy wyglądu swoich pacjentów: jako wybitny specjalista w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej piersi przywraca utraconą kobiecość paniom po operacji mastektomii jak również specjalizuje się w leczeniu oparzeń.
Jego wieloletnie doświadczenie i  talent specjalisty sprawiają, że jest wysoce cenionym chirurgiem plastykiem. Priorytetem doktora Krajewskiego jest satysfakcja i zadowolenie jego pacjentek.

 

Dr n. med. Zbigniew Grzybowski

ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1978 roku. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W Klinice  Chirurgii Plastycznej dr Krajewskiego proponuje pacjentom porady i zabiegi z zakresu:
Chirurgii ogólnej
- choroby jamy brzusznej
- choroby skóry
- choroby tarczycy
- przepukliny
- hemoroidy
Chirurgii naczyniowej
- choroby żył
- choroby tętnic
- tętniaki
- owrzodzenia podudzia
Medycyny estetycznej
- botox
- wypełniacze (kwas hialuronowy)
- obliteracja naczyń żylnych

 

dr n. med. Krzysztof Staroń

Specjalista Chirurgii Ogólnej. Specjalista Chirurgii Naczyniowej. Specjalista Chirurgii Onkologicznej. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Doświadczenie zawodowe:

Z zakresu chirurgii naczyniowej:
Leczenie miażdżycowego niedokrwienia kończyn oraz innych chorób naczyń tętniczych i żylnych. Operacje tętniaków aorty brzusznej metodą klasyczną i endowaskularną, operacje niedrożności tętnic na różnych poziomach, operacje tętnic szyjnych, operacje zespołów uciskowych górnego otworu klatki piersiowej, operacyjne i zachowawcze leczenie wzmożonej potliwości stóp i rąk, operacje żylaków kończyn dolnych metodami: klasyczną, kriochirurgiczną oraz laserową.

Z zakresu chirurgii ogólnej:
Operacje przepuklin brzusznych metodą klasyczną i beznapięciową, wszystkie rodzaje operacji chorób przewodu pokarmowego, wycięcie pecherzyka żółciowego metodą klasyczna i laparoskopową, operacje tarczycy.

Z zakresu chirurgii onkologicznej:
Leczenie chirurgiczne nowotworów przewodu pokarmowego, piersi, tarczycy, nowotworów skóry.

Specjalista chirurgii ogólnej. Specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii onkologicznej. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi . Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej ,Onkologicznej i Naczyniowej, CSK MON (Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Obrony Narodowej) Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie przy ulicy Szaserów, gdzie pracował jako asystent, starszy asystent, adiunkt. W 1992 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 1995 roku II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. W 1999 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Po złożeniu egzaminu państwowego w 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie: chirurgia naczyniowa. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziezinie chirurgia onkologiczna. Swoja wiedzę z zakresu chirurgii rozszerzał na wielu kongresach w kraju i za granicą m in. Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie.

 

 

PERSONEL

dr n.med. Andrzej Krajewski – prezes
mgr Elżbieta  Młyńska – Krajewska dyrektor medyczny

lekarz med. Mateusz Knakiewicz
w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej
lekarz med. Krzysztof Piorun
w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej
lekarz med. Maciej Mazurek
w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej
lekarz med. Zofia Polakowska
rezydent dermatologii
dr n. med Zygmunt Czarnecki
 specjalista anestezjolog
dr n. med Teresa Bajorek – Czarnecka
ginekolog - położnik
dr n.med. Zbigniew Grzybowski
chirurg naczyniowy

OPIEKA PIELĘGNIARSKA

Agata Sak
pielęgniarka dyplomowana
Agata Oleszuk
pielęgniarka dyplomowana
Małgorzata Gawłowska
 pielęgniarka anestezjologiczna
Krystyna Szczotkarz
pielęgniarka anestezjologiczna
Monika Pawłowska
pielęgniarka dyplomowana

FIZYKOTERAPEUCI

mgr Anna Malinowska
dr Juriy Lavranyuk

OBSŁUGA RECEPCJI

mgr Monika Łupina – kierownik recepcji
mgr Hanna Ziółkowska
Zuzanna Kulińska

KOSMETOLOGIA

mgr Agata Jakiel
Angelika Machowska

PORADY DIETETYCZNE

dr n.med. Marzena Rypina

Script logo
kontakt