Zabiegi pielęgnacyjne kosmetologia medyczna

1. HYDRACURE

2. TIMEXPERT LIFT(IN)- zabieg liftingujący

3. Mezoterapia mikroigłowa z indywidualnie dobranym koktajlem

4. Mikrodermabrazja

5. Peeling kawitacyjny

6. Ogień i lód – is clinical

7. Laser LightSheer- Laser diodowy LightSheer

 

 

1. HYDRACURE

Odwodnienie  skóry,  nawet  w  przypadku  cer  młodych  jest  jednym  z  głównych  czynników, które powodują że skóra staje się bardziej podatna na stres tlenowy i przedwczesne starzenie. Proces utraty wody wzmaga się z upływem lat. Odwodnienie jest odczuwalne jako napięcie oraz dyskomfort.

Skóra łatwo ulega podrażnieniom, ma szary odcień, pojawiają się drobne zmarszczki. Tylko specjalne, silnie nawilżające zabiegi mogą ten proces zatrzymać.

Zabieg Hydracure ma za zadanie przywrócić skórze jej własne zdolności zatrzymywania wody. Skóra 'budzi się' i staje się bardziej podatna na wchłanianie. Pozwala zmniejszyć oznaki starzenia się charakterystyczne dla skóry odwodnionej.

Odświeża i dodaje delikatności.

Polecany

 • dla osób w każdym wieku,
 • w okresie nasilonego stresu,
 • w podróżach zamorskich,
 • dla ochrony przed sezonowymi zmianami klimatycznymi itp.

Zawiera

 • formuły oparte na kwasie hialuronowym o dużym, średnim i małym ciężarze właściwym,
 • wulkanicznej wodzie termalnej,
 • mikrogąbkach z ceramidami i kwasem mlekowym
 • naturalnych emolientach.


 

 

2. TIMEXPERT LIFT(IN)- zabieg liftingujący

W  żadnym  obszarze  ludzkiego  ciała  procesy  starzenia  nie  wywołują  tak  zauważalnych  zmian,  jak  w  obrębie  twarzy. Starzenie powoduje zmniejszenie grubości naskórka i zwiotczenie tkanki i w konsekwencji utratę harmonii rysów, zmianę mimiki i wyrazu twarzy.

Działanie  zabiegu skoncentrowane  jest  na  trzech podstawowych  kierunkach  odmłodzenia  skóry: 

 • poprawie  objętości, 
 • liftingu  wertykalnym  i  liftingu  bocznym. 

Kolagen  tworzy trójwymiarową siatkę napinającą, natomiast kwas hialuronowy przywraca odpowiednie nawilżenie i wypełnienie skóry. Do  zabiegu  stosuje się specjalny masaż DEFINELIFT, który „rzeźbi” twarz, szyję i dekolt precyzyjnymi ruchami, intensywnie modelując i  poprawiając  owal  twarzy.  Specjalna  technika  masażu  oparta  jest  na  doskonałej  znajomości  anatomii  twarzy.  Masaż pozwala zwiększyć i przedłużyć efekty liftingu

 

 

3. Mezoterapia mikroigłowa z indywidualnie dobranym koktajlem

Frakcyjne mikronakuwanie skóry. Zabieg polega na wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do  produkcji kolagenu.

 

 

 

4. Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa polega na mechanicznym ścieraniu  zrogowaciałej warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych. Głowice te mogą różnić się między sobą średnicą i średnicą ziaren diamentu. Wybór głowicy zależy od obszaru poddanemu zabiegu i związanej z tym głębokości złuszczania naskórka.

 

 

 

5. Peeling kawitacyjny

Jest oczyszczaniem skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum , zrogowaciałego naskórka, pozbycie się zaskórników i bakterii. Jest to bezpieczna alternatywa dla osób o wrażliwej cerze.

 

 

 

6. Ogień i lód – is clinical

Zabieg opracowany w celu szybkiego i bezpiecznego złuszczania naskórka, poprawy wyglądu drobnych zmarszczek, wygładzenia i zmiękczania skóry oraz stymulowania odnowy komórkowej.
Wish Pro by Synoi – peeling i pielęgnacja


 

 

 

7. Laser LightSheer- Laser diodowy LightSheer

Diode Laser System amerykańskiej firmy Lumenis, zajmuje czołowe miejsce wśród urządzeń do depilacji laserowej ciała. Diode Laser System jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym na rynku światowym. Podstawą działania lasera diodowego LightSheer jest fototermoliza selektywna następująca pod wpływem światła.

Działanie lasera diodowego polega na niszczeniu włosa za pomocą światła laserowego, które wypala komórki odżywcze włosa i tym samym zapobiega ponownej regeneracji  i jego odrastaniu.

Jak wykazały badania, jest to zjawisko najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagenu). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są „nieme” na działanie lasera. Warunkuje to potrzebę minimum czterech zabiegów, powtarzanych średnio co 4-12 tyg.

Przyjmuje się, że po pierwszym zabiegu nie odrasta ok. 30-40% włosów ciemnych, po trzech zabiegach ok 80-92%. Niewielki, pozostały odsetek to włosy jaśniejsze, cieńsze, mniej widoczne. Pacjenci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych, muszą liczyć się ze słabszym efektem – przyczyną jest zbyt mała zawartość melaniny w mieszku.

Zabieg przy użyciu lasera LightSheer daje gwarancję oczekiwanego efektu w niewielkiej liczbie zabiegów. Usuwa włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • ciąża
 • świeża opalenizna
 • kremy z retinolem, należy przestać używać min. na miesiąc przed zabiegiem
 • depilacja woskiem
 • zioła fotouczulające
 • skłonność do przebarwień
 • bielactwo, łuszczyca
 • depilacja woskiem, pęsetą – min miesiąc przed planowanym zabiegiem
 • peeling –min. tydzień przed zabiegiem
Script logo
kontakt