Powiększenie ust - Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy – modelowanie ust, powiększanie ustDla kogo przeznaczony jest zabieg ?


Zabieg polecamy osobom z wąską czerwienią warg oraz w przypadku odwodnienia i utraty jędrności ust. W pewnym stopniu można także modelować kształt ust, korygować asymetrię, a także unieść opadające kąciki i nadać twarzy pogodny wygląd. Wypełnienie ust pomaga także poprawić wygląd twarzy u osób z promienistymi zmarszczkami wokół ust tzw. „zmarszczkami palaczy”. W zależności od życzenia pacjenta efekt może być bardzo widoczny lub możemy uzyskać jedynie nieznaczne ujędrnienie i odmłodzenie ust. Zabieg wykonujemy zarówno u osób młodych (kobiet i mężczyzn), jak i w późniejszym wieku. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Od razu po zabiegu, można powrócić do pełnej aktywności.

 

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE UST

Idealny zabieg dla osób, które nie chcą powiększania ust, jedynie delikatnego odświeżenia i nawilżenia. Zabieg polega na podaniu niewielkiej ilości specjalnie w tym celu opracowanego kwasu hialuronowego w dolną i górną wargę. Usta nie zostaną powiększone, chociaż lekarz może je również delikatnie wymodelować, aby nadać im odpowiedni kształt. Po zabiegu usta będą pięknie nawilżone, dzięki czemu będą wyglądać na dużo młodsze i bardziej świeże.
Zabieg daje wyraźny efekt odmłodzenia ust, ale bez dodawania objętości. Proponujemy go wszystkim pacjentkom, które zamierzają spędzić wakacje w gorącym klimacie. Słońce i wysoka temperatura mogą przyśpieszyć utratę naszego naturalnego kwasu hialuronowego, dlatego dobrze jest zrobić pewien zapas, aby usta cały czas wyglądały świeżo i naturalnie.

 

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST

Zabieg dla osób, które nie są zadowolone z kształtu i wielkości swoich ust. Preparat zawiera stabilizowany kwas hialuronowy, który nada ustom pożądany wygląd. Lekarz może nim wymodelować taki kształt, który najbardziej podkreśli urodę pacjentki. Dodatkowo, skóra ust będzie dużo bardziej odświeżona i jędrna. Usta będą delikatne i piękniejsze. Zabieg pozwala dowolnie modelować usta, nie tylko dodawać objętość, ale również korygować pewne małe ubytki, które zniekształcają usta.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu ?

Po zabiegu zalecane jest unikanie przebywania w niskich temperaturach (poniżej 0°C), ekspozycji skóry na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

 

Co możesz odczuwać zaraz po zabiegu ?

Zaraz po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta w miejscach wstrzyknięcia, co może utrzymywać się przez 2-5 dni. Może pojawić się również siniak.

 

Ile utrzymuje się efekt ?

Czas utrzymywania się efektu: 6 - 9 miesięcy.

Script logo
kontakt