laseroterapia - ginekologia estetyczna1. LIFTINGOWANIE OKOLIC INTYMNYCH

2. ODMŁADZANIE ZEWNĘTRZNYCH OKOLIC INTYMNYCH KOBIETY

3. REWITALIZACJA POCHWY

4. LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU

5. LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY

6. LECZENIE OBJAWÓW MENOPAUZY

7. REHABILITACJA PO PORODZIE

8. WYBIELANIE WARG SROMOWYCH

 

Laser frakcyjny CO2 dzięki swojej skuteczności oraz wszechstronnemu działaniu to jeden z najpopularniejszych laserów wykorzystywanych w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach ginekologicznych. Technologia lasera frakcyjnego CO2 pozwala na wykonywanie szeregu zabiegów związanych z defektami estetycznymi oraz funkcjonalnymi w obszarze medycyny estetycznej oraz ginekologii. To doskonałe urządzenie wykorzystywane do trwałej regeneracji skóry poprzez intensywną stymulację syntezy nowego kolagenu.
Zróżnicowane głowice ginekologiczne umożliwiają przeprowadzanie szerokiej gamy zabiegów z dziedziny ginekologii i ginekologii estetycznej.
Suchość i rozluźnienie pochwy,wysiłkowe nietrzymanie moczu czy też obniżenie narządu rodnego to problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Dotychczas rozwiązywano je wykonując różnego rodzaju inwazyjne zabiegi chirurgicznie, wymagające pobytu w szpitalu. Jednak każdy zabieg operacyjny wiąże się z możliwymi powikłaniami, a często nie daje też zadowalającego efektu. Zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów chirurgicznych.

1. Zabieg rewitalizacji pochwy

wykonuje się przy pomocy specjalnej końcówki wprowadzanej do wnętrza pochwy. Laser wyposażony w skaner działa bezpośrednio na ścianki pochwy stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. W efekcie przywraca pochwie elastyczność i odbudowuje błonę śluzową zapobiegając wrażeniu rozluźnienia. Zmniejszenie rozmiarów oraz poprawa nawilżenia pozwala czerpać satysfakcję ze współżycia tak jak przed porodem

 

2. Suchość i rozluźnienie pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu czy też obniżenie narządu rodnego

Problemy, z którymi boryka się wiele kobiet. Dotychczas rozwiązywano je wykonując różnego rodzaju inwazyjne zabiegi chirurgicznie, wymagające pobytu w szpitalu. Jednak każdy zabieg operacyjny wiąże się z możliwymi powikłaniami, a często nie daje też zadowalającego efektu. Zabiegi przy użyciu lasera  są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 polecany jest kobietom, które skarżą się na powyższe dolegliwości. Fale lasera odbudowują nabłonek wyściełający ścianę pochwy, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Ściany pochwy stają się bardziej elastyczne oraz ujędrnione.

3. Rehabilitacja po porodzie

Poród naturalny, w szczególności kolejny może prowadzić do wielu niepożądanych dolegliwości. Może być powodem rozluźnienia tkanek pochwy, który razem z innymi objawami nazywany jest zespołem rozluźnienia pochwy. Dla wielu kobiet stanowi to poważny problem w kontaktach intymnych, co często powoduje spadek lub całkowitą utratę satysfakcji seksualnej.
Zabieg rewitalizacji pochwy wykonuje się przy pomocy specjalnej końcówki wprowadzanej do wnętrza pochwy. Laser wyposażony w skaner działa bezpośrednio na ścianki pochwy stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. W efekcie przywraca pochwie elastyczność i odbudowuje błonę śluzową zapobiegając wrażeniu rozluźnienia. Zmniejszenie rozmiarów oraz poprawa nawilżenia pozwala czerpać satysfakcję ze współżycia tak jak przed porodem.

4. Redukcja wysiłkowego nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to wyjątkowo wstydliwy problem dotyczący kilku milionów kobiet w Polsce. Znacząco wpływa on na poczucie komfortu i pewność siebie. Najczęściej jest to temat tabu, jednak problem ten da się rozwiązać.
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu polega na dostarczeniu odpowiedniej ilości energii do śluzówki pochwy oraz powięzi miednicy. W efekcie następuje fototermiczne obkurczenie pochwy, wzmocnienie i ujędrnienie jej ścian oraz zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej, co prowadzi do przywrócenia funkcji trzymania moczu.

 

5. Zapobieganie obniżeniu ścian pochwy

Obniżenie ścian pochwy bywa zauważane przez kobiety po porodzie, po menopauzie lub w czasie menopauzy jako uczucie dyskomfortu, ciała obcego w pochwie. U kobiet młodych wynika najczęściej z uszkodzeń krocza powstałych w czasie porodu lub innych urazów. Obniżanie ścian pochwy często współistnieje z obniżeniem macicy oraz trudnościami w trzymaniu moczu.
Zabieg przy użyciu lasera polecany jest kobietom, które skarżą się na powyższe dolegliwości. Fale lasera odbudowują nabłonek wyściełający ścianę pochwy, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Ściany pochwy stają się bardziej elastyczne oraz ujędrnione.

Script logo
kontakt