KOSMETYKI

KOSMETYKI w Klinice Chirurgii i medycyny estetycznej A. Krajewski

 

 

1. IS CLINICAL

2. GERMAINE DE CAPUCCINI

3. SESDERMA

 

 

 

MŁODOŚĆ NA ŻYCZENIE

1. iS CLINICAL

to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi połączenie „nauki i piękna”.


Produkty IS CLINICAL są zalecane przez

 • wiodących dermatologów,
 • chirurgów plastycznych,
 • onkologów,
 • instytucje medyczne
 • lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.


Do stosowania preparatów przyznaje się bez kontraktu reklamowego wiele gwiazd takich jak Halle Berry, Beyonce, Renee Zellweger, Demi Moore, Gwyneth Paltrow czy Mary J. Blige.

Formuły kosmoceutyków powstają dzięki zespołowej pracy lekarzy, farmaceutów, ekspertów przemysłu kosmetycznego i są przebadane klinicznie pod względem zarówno bezpieczeństwa stosowania jak i skuteczności działania.

Stworzone w celu leczenia określonych problemów skórnych, takich jak

 • trądzik młodzieńczy,
 • trądzik różowaty,
 • przebarwienia
 • zmarszczki,
 • zapewniają także najlepszą z możliwych ochronę antyoksydacyjną.


Przede wszystkim są to preparaty stworzone poprzez połączenie silnych składników naturalnych (głównie roślinnych) o farmaceutycznej klasie.

Zawierają unikalne wyciągi roślinne takie jak wąkrotka azjatycka (lekarstwo tygrysów bengalskich) czy wyciąg z liści oliwnych (naturalny antybiotyk). Unikalne jest również połączone działanie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który pobudza komórki do wzrostu.


Ciekawe jest również to, że każdy z preparatów działa na kilka problemów skórnych, np. jeden z najpopularniejszych preparatów to: Active Serum, który spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia (arbutyna) i leczy trądzik (wyciąg z żagwi okółkowej). Preparaty są głównie w formie mocno skoncentrowanych serum, przez co, są bardzo wydajne.


Codzienna, domowa pielęgnacja skóry twarzy preparatami iS CLINICAL opiera się na czterech łatwych krokach:
1. Oczyszczaniu
2. Leczeniu
3. Nawilżaniu
4. Ochronie przeciwsłonecznej

Preparaty są bezpieczne w użyciu, mają lekką konsystencję, łatwo penetrują skórę i nie blokują gruczołów łojowych.


Kosmetyki-clinical
 • Slider 30
 • Slider 31
 • Slider 32
 • Slider 33
 • Slider 34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. GERMAINE DE CAPUCCINI

FILOZOFIA FIRMY

Wyrafinowane, rewolucyjne, nowatorskie i skuteczne. Takie są produkty, zabiegi i programy profesjonalne, które oferuje świat Germaine de Capuccini. Są wynikiem pracy i doświadczenia ponad dwustu specjalistów oraz trzech dekad badań poświęconych pielęgnacji skóry.


Zarówno w czasie procesu produkcyjnego, jak i po jego zakończeniu, kosmetyki i zabiegi Germaine de Capuccini przechodzą wiele testów skuteczności przeprowadzanych pod nadzorem lekarzy i kosmetologów, gwarantujących bezpieczeństwo i rezultaty w postaci produktów o najwyższej jakości.


Germaine de Capuccini jako pierwsza firma kosmetyczna wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania (4G1 – jakość, środowisko, bezpieczeństwo w miejscu pracy, ochrona rodziny pracownika).
Innowacyjne i skuteczne składniki oraz przyjemne konsystencje sprawiają, że kosmetyki Germaine de Capuccini są doskonałą i profesjonalną odpowiedzią na większość problemów związanych z pielęgnacją skóry.


 

 

3. SESDERMA

25 lat temu grupa dermatologów założyła firmę Sesderma. Ich celem było rozwiązywanie problemów skórnych dzięki innowacji i kontaktowi z pacjentem.

Sesderma jest obecna w ponad 50 krajach z filiami w Kolumbii, USA, Portoryko, Portugalii, Polsce, Meksyku i Indiach.

Sesderma jest pionierem w zastosowaniu nanotechnoligii do produkcji dermokosmetyków.

Posiada własny departament zajmujący się wyłącznie pracami badawczo-rozwojowymi. Wykorzystujemy rewolucyjne postępy w nanotechnologii umożliwiające przenoszenie składników do najgłębszych warstw skóry i uzyskanie rezultatów nieznanych nigdy dotąd.

Misją sesdermy jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów, oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów.

 

Script logo
kontakt