dr Andrzej Krajewski

Dr n. med. Andrzej Krajewski

ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1984r. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskał w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej w Gdańsku.  Od  1999 r. jest  ordynatorem Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, powstałego z jego inicjatywy.
Dr Andrzej Krajewski jest od wielu lat Konsultantem Wojewódzkim w zakresie chirurgii plastycznej, sprawując nadzór nad tą dziedziną w województwie zachodniopomorskim. Jest również Prezesem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Dr n. med. Andrzej Krajewski od wielu lat działa na polu chirurgii plastycznej i estetycznej: przeprowadza operacje podniesienia piersi, liposukcji czy korekty powiek, wykonuje także zabiegi abdominoplastyki, liftingu twarzy i szyi czy powiększania piersi i pośladków przeszczepem. Pacjentom oferuje także zabiegi endoskopowego podnoszenia czoła czy bezoperacyjnego podwieszania twarzy przy pomocy nici Silhouette. Dr Krajewski nie ogranicza się jednak do poprawy wyglądu swoich pacjentów: jako wybitny specjalista w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej piersi przywraca utraconą kobiecość paniom po operacji mastektomii jak również specjalizuje się w leczeniu oparzeń.
Jego wieloletnie doświadczenie i  talent specjalisty sprawiają, że jest wysoce cenionym chirurgiem plastykiem. Priorytetem doktora Krajewskiego jest satysfakcja i zadowolenie jego pacjentek.

 

Script logo
kontakt