Dodaj Opinię

 

 

Zapraszamy do przesyłania Państwa opinii.

Komentarze

Monika Nowa

Wielkie podziękowania dla Pana Doktora Krajewskiego jak i całej ekipie Kliniki. Efekt po zabiegu jest rewelacyjny!
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Patrycja Horosnianska

Mialam operacje w marcu jestem mega zadowolona :) dziekuje dr za taka najlepsza robote co wykonal :) dziekuje

Ewelina Ewelina

Wspaniały zespół, Pan Doktor Krajewski jest ARCYMISTRZEM w tym co robi. Z całego serca dziękuję za piękny nowy brzuszek.

Izabella Kłosy

Klinika godna polecenia, profesjonalni lekarze i zespół pielęgniarek, do tego miła atmosfera stwarzana przez cały personel :) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i polecam klinikę każdemu kto jeszcze się waha!

Aleksandra K.

Pan Doktor to bardzo sympatyczny człowiek i prawdziwy specjalista, po zabiegu czuję się rewelacyjnie. Miła atmosfera tworzona przez cały zespół tworzy to miejsce na prawdę godnym polecenia.

Sandra Ltsk.

Korzystałam z zabiegu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła atmosfera tworzona przez cały personel i profesjonalizm kliniki czyni to miejsce zdecydowanie godnym polecenia. Pozdrawiam P. Elżbietę serdecznie!!

Róża Pastok

Bardzo dziękuję dr. Krajewskiemu za cudowny efekt operacji powiększenia piersi są idealne 😊 a jeszcze większe podziękowania dla całej ekipy Pań począwszy od zawsze uśmiechniętej recepcji po cudowne pielęgniarki z którymi powrót do formy to czysta przyjemność. Wspaniałe warunki i opieka na najwyższym poziomie 😊 Gorąco polecam !!!

Urszula Halinowska

Serdeczne podziekowania za usuniecie problemu z ktorym meczylam sie od lat.Jestem bardzo szczesliwa! Polecam Pana Doktora i wsanialy pesonel wszystkim ktorzy chca poprawic swoje samopoczucie . Koronkowa praca ! Dzieki!!!!!!Urszula Szwecja

Natalia P.

Dziękuję doktorowi Krajewskiemu za polepszenie mojego samopoczucia dzięki zabiegowi na który się zdecydowałam. To była dobra decyzja! Pozdrawiam też zespół pielęgniarek i obsługę recepcji za uśmiech i miłą atmosferę. Polecam klinikę!

Daria Nk.

Jestem wdzięczna dr. Krajewskiemu że dokonał rzeczy wydawałoby się wcześniej niemożliwej, po zabiegu czuję się fantastycznie, efekt jest idealny. Dziękuję również za profesjonalną opiekę i miłą atmosferę w klinice. Szczerze polecam!

Paulina S.

Jestem po zabiegu i okresie rekonwalescencji i w końcu bez bólu mogę cieszyć się cudownym efektem :) To na prawdę duża zmiana na plus! Dziękuję dr. Krajewskiemu i reszcie lekarzy oraz pielęgniarek za opiekę i uśmiech. Serdecznie pozdrawiam

Ania

Profesjonalna klinika z lekarzami znającymi się na swoim fachu. Ogromnie cieszę się z zabiegu, na jaki się zdecydowałam, po nim czuje się świetnie! Będę to miejsce polecać każdemu, kto będzie poszukiwał właśnie takich specjalistów jak tutaj!

Jolanta

Dziękuję zespołowi Kliniki za pomoc, usunięcie kompleksów, lepsze samopoczucie po zabiegu, profesjonalną opiekę i wsparcie. Dobre słowo o was idzie dalej, pozdrawiam

Dodaj komentarz
Script logo
kontakt