Dodaj Opinię

 

 

Zapraszamy do przesyłania Państwa opinii.

Komentarze

Monika Nowa

Wielkie podziękowania dla Pana Doktora Krajewskiego jak i całej ekipie Kliniki. Efekt po zabiegu jest rewelacyjny!
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Patrycja Horosnianska

Mialam operacje w marcu jestem mega zadowolona :) dziekuje dr za taka najlepsza robote co wykonal :) dziekuje

Ewelina Ewelina

Wspaniały zespół, Pan Doktor Krajewski jest ARCYMISTRZEM w tym co robi. Z całego serca dziękuję za piękny nowy brzuszek.

Izabella Kłosy

Klinika godna polecenia, profesjonalni lekarze i zespół pielęgniarek, do tego miła atmosfera stwarzana przez cały personel :) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i polecam klinikę każdemu kto jeszcze się waha!

Aleksandra K.

Pan Doktor to bardzo sympatyczny człowiek i prawdziwy specjalista, po zabiegu czuję się rewelacyjnie. Miła atmosfera tworzona przez cały zespół tworzy to miejsce na prawdę godnym polecenia.

Sandra Ltsk.

Korzystałam z zabiegu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła atmosfera tworzona przez cały personel i profesjonalizm kliniki czyni to miejsce zdecydowanie godnym polecenia. Pozdrawiam P. Elżbietę serdecznie!!

Róża Pastok

Bardzo dziękuję dr. Krajewskiemu za cudowny efekt operacji powiększenia piersi są idealne 😊 a jeszcze większe podziękowania dla całej ekipy Pań począwszy od zawsze uśmiechniętej recepcji po cudowne pielęgniarki z którymi powrót do formy to czysta przyjemność. Wspaniałe warunki i opieka na najwyższym poziomie 😊 Gorąco polecam !!!

Urszula Halinowska

Serdeczne podziekowania za usuniecie problemu z ktorym meczylam sie od lat.Jestem bardzo szczesliwa! Polecam Pana Doktora i wsanialy pesonel wszystkim ktorzy chca poprawic swoje samopoczucie . Koronkowa praca ! Dzieki!!!!!!Urszula Szwecja

Natalia P.

Dziękuję doktorowi Krajewskiemu za polepszenie mojego samopoczucia dzięki zabiegowi na który się zdecydowałam. To była dobra decyzja! Pozdrawiam też zespół pielęgniarek i obsługę recepcji za uśmiech i miłą atmosferę. Polecam klinikę!

Daria Nk.

Jestem wdzięczna dr. Krajewskiemu że dokonał rzeczy wydawałoby się wcześniej niemożliwej, po zabiegu czuję się fantastycznie, efekt jest idealny. Dziękuję również za profesjonalną opiekę i miłą atmosferę w klinice. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz
Script logo
kontakt